Ad

Partneri

Generálny partner

Artspect spol, s. r. o.

Spoločnosť Artspect spol. s r. o. je certifikovaným distribútorom výrobkov značky LINET a dôveryhodným partnerom všetkým klientom, ktorí sú zameraní na kvalitu zdravotníckych zariadení. Spoločnosť ponúka celý rad riešení na základe svojich skúseností nielen pre nemocnice, ale aj pre sociálne zariadenia dlhodobej starostlivosti. Svojím prístupom ku klientom sme predovšetkým nápomocní pri riešení každodenných problémov ošetrovateľstva, v prevencii dekubitov a sústreďujeme sa aj na bezpečnosť klientov a pacientov. Hlavnou prioritou pre nás je ponúknuť klientovi pomoc, naše skúsenosti a záruku vysokokvalitných produktov a služieb.

Prejsť na web

Hlavní partneri

IReSoft, s.r.o.

Spoločnosť IReSoft vyvíja software pre sociálne služby. Cieľom je zjednodušovať užívateľom prácu, neustále prichádzať s niečím novým a zlepšovať tak kvalitu starostlivosti o ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Je lídrom na českom a slovenskom trhu a jeho systémy denne používa viac ako 1 000 organizácií. Poslaním ľudí z IReSoftu nie je za každú cenu predať. Ich cieľom je, aby systémy skutočne pomáhali, užívatelia ich mali radi a používali ich na 100 %. Veľký dôraz je kladený na úvodné zaškolenie, priebežné informovanie o novinkách, vzdelávaní, a pokiaľ sa predsa len objav problém, tak je samozrejmosťou okamžitá pomoc.

Prejsť na web

Partneri

Kimberly – Clark s.r.o.

Spoločnosť Kimberly-Clark bola založená v roku 1872 v štáte Wisconsin v USA. V súčasnej dobe pôsobí vo viac ako 150 krajinách a je jedným z predných výrobcov spotrebného tovaru. Kimberly - Clark zahŕňa značky ako je Kleenex, Kotex alebo Depend. V roku 1995 vstúpila spoločnosť Kimberly-Clark na český a slovenský trh. V súčasnej dobe má 2 výrobné závody v Českej republike a to v Litovli, kde sa vyrába produkty pre dámsku hygienu Kotex a Lidie, a tiež v Jaroměři, kde sa vyrába inkontinenčné pomôcky Depend.

Prejsť na web

CLEANING s.r.o.

Keď v roku 1992 vznikla spoločnosť CLEANING s.r.o., mohla sa oprieť o bohaté skúsenosti jej zakladateľov z odboru práčovní a čistiarní. Dnes, po 26 rokoch je to dynamická a flexibilná spoločnosť, ktorá pružne reaguje na všetky požiadavky svojich zákazníkov a ponúka im vysokú odbornosť, serióznosť v spojení s ústretovým a priateľským prístupom. Starostlivo vybraní renomovaní výrobcovia a dodávatelia sú jednou zo základných podmienok dlhodobej úspešnej spolupráce a CLEANING s.r.o. Vám aj vďaka tomu môže ponúknuť stabilné a perspektívne partnerstvo na Vašej ceste k úspechu.

Prejsť na web

Pragoperun SK s. r. o.

V roku 2004 bola so sídlom v Bratislave založená dcérska spoločnosť Pragoperun SK s.r.o. s majoritným podielom Pragoperun spol. s r.o. so sídlom v Prahe. Zákazníci u nás nájdu komplexnú starostlivosť - od poradenstva a projektovania, cez dodávanie a montáž strojov, školenia obsluhy, údržbu a servis až po dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu spolu so zabezpečením financovania. Sme presvedčení, že len vysokou špecializáciou a individualizáciou potrieb zákazníkov sme schopní poskytovať tie najlepšie služby.

Prejsť na web

Dfy s.r.o.

Služby GDPR pre sociálne zariadenia, ambulancie a veterinárov.

Prejsť na web