Ad

Partneri

Generálny partner

Artspect spol, s. r. o.

Spoločnosť Artspect spol. s r. o. je certifikovaným distribútorom výrobkov značky LINET a dôveryhodným partnerom všetkým klientom, ktorí sú zameraní na kvalitu zdravotníckych zariadení. Spoločnosť ponúka celý rad riešení na základe svojich skúseností nielen pre nemocnice, ale aj pre sociálne zariadenia dlhodobej starostlivosti. Svojím prístupom ku klientom sme predovšetkým nápomocní pri riešení každodenných problémov ošetrovateľstva, v prevencii dekubitov a sústreďujeme sa aj na bezpečnosť klientov a pacientov. Hlavnou prioritou pre nás je ponúknuť klientovi pomoc, naše skúsenosti a záruku vysokokvalitných produktov a služieb.
Prejsť na web

Hlavní partneri

IReSoft, s.r.o.

Spoločnosť IReSoft vyvíja software pre sociálne služby. Cieľom je zjednodušovať užívateľom prácu, neustále prichádzať s niečím novým a zlepšovať tak kvalitu starostlivosti o ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Je lídrom na českom a slovenskom trhu a jeho systémy denne používa viac ako 1 000 organizácií. Poslaním ľudí z IReSoftu nie je za každú cenu predať. Ich cieľom je, aby systémy skutočne pomáhali, užívatelia ich mali radi a používali ich na 100 %. Veľký dôraz je kladený na úvodné zaškolenie, priebežné informovanie o novinkách, vzdelávaní, a pokiaľ sa predsa len objav problém, tak je samozrejmosťou okamžitá pomoc.
Prejsť na web

Partneri

Kimberly – Clark s.r.o.

Spoločnosť Kimberly-Clark bola založená v roku 1872 v štáte Wisconsin v USA. V súčasnej dobe pôsobí vo viac ako 150 krajinách a je jedným z predných výrobcov spotrebného tovaru. Kimberly - Clark zahŕňa značky ako je Kleenex, Kotex alebo Depend. V roku 1995 vstúpila spoločnosť Kimberly-Clark na český a slovenský trh. V súčasnej dobe má 2 výrobné závody v Českej republike a to v Litovli, kde sa vyrába produkty pre dámsku hygienu Kotex a Lidie, a tiež v Jaroměři, kde sa vyrába inkontinenčné pomôcky Depend.
Prejsť na web

CLEANING s.r.o.

Všetko pre pranie, čistenie a žehlenie Spoločnosť CLEANING ponúka už 26 rokov komplexné dodávky a služby pre prevádzky práčovní. Zabezpečujeme pre svojich zákazníkov najširší a ucelený sortiment kvalitných, spoľahlivých a cenovo dostupných výrobkov a odborných služieb a servisu.
CLEANING | komplexné dodávky a služby
• poradenstvo a návrhy na technologické vybavenie práčovní
• dodávka kompletného vybavenia práčovní, vrátane doplnkového vybavenia
• montáž zariadení, uvedenie do prevádzky, zaučenie obsluhy a údržby
• záručný a pozáručný servis na práčovnícku techniku
• zavedenie a nastavenie technologických postupov, naprogramovanie strojov, zaškolenie
• dodávka pracích prostriedkov, zosilňovačov a čistiacich prostriedkov
• dodávka spotrebného materiálu, náhradných dielov, manipulačných prostriedkov a príslušenstva

Prejsť na web

Pragoperun SK s. r. o.

V roku 2004 bola so sídlom v Bratislave založená dcérska spoločnosť Pragoperun SK s.r.o. s majoritným podielom Pragoperun spol. s r.o. so sídlom v Prahe. Zákazníci u nás nájdu komplexnú starostlivosť - od poradenstva a projektovania, cez dodávanie a montáž strojov, školenia obsluhy, údržbu a servis až po dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu spolu so zabezpečením financovania. Sme presvedčení, že len vysokou špecializáciou a individualizáciou potrieb zákazníkov sme schopní poskytovať tie najlepšie služby.
Prejsť na web

Dfy s.r.o.

Služby GDPR pre sociálne zariadenia, ambulancie a veterinárov.
Prejsť na web