Ad

Partneri

Generálny partner

Essity

Švédska spoločnosť Essity pôsobí vo viac ako 150 krajinách sveta pod svetoznámymi značkami, vrátane popredných globálnych značiek ako je TENA a Tork či iné ako Leukoplast, Libero, Libresse či napríklad ZEWA. V približne 90 krajinách sú tieto produkty najpredávanejšími na trhu. Spoločnosť Essity vstúpila na Slovensko v roku 1992, kedy získala továreň Gemerská Hôrka, ktorú transformovala na vysoko-efektívnu továreň so zameraním na kvalitu, bezpečnosť a udržateľnosť. V tejto továrni vyrába jedinečné produkty dámskej starostlivosti a inkontinečné vložky TENA, ktoré sú vyvážané do celého sveta. Essity sa zameriava na zvýšenie kvality života prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia.
Prejsť na web

Hlavní partneri

IReSoft, s.r.o.

Spoločnosť IReSoft vyvíja software pre sociálne služby. Cieľom je zjednodušovať užívateľom prácu, neustále prichádzať s niečím novým a zlepšovať tak kvalitu starostlivosti o ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Je lídrom na českom a slovenskom trhu a jeho systémy denne používa viac ako 1 000 organizácií. Poslaním ľudí z IReSoftu nie je za každú cenu predať. Ich cieľom je, aby systémy skutočne pomáhali, užívatelia ich mali radi a používali ich na 100 %. Veľký dôraz je kladený na úvodné zaškolenie, priebežné informovanie o novinkách, vzdelávaní, a pokiaľ sa predsa len objav problém, tak je samozrejmosťou okamžitá pomoc.
Prejsť na web

Partneri

Kimberly – Clark s.r.o.

Spoločnosť Kimberly-Clark bola založená v roku 1872 v štáte Wisconsin v USA. V súčasnej dobe pôsobí vo viac ako 150 krajinách a je jedným z predných výrobcov spotrebného tovaru. Kimberly - Clark zahŕňa značky ako je Kleenex, Kotex alebo Depend. V roku 1995 vstúpila spoločnosť Kimberly-Clark na český a slovenský trh. V súčasnej dobe má 2 výrobné závody v Českej republike a to v Litovli, kde sa vyrába produkty pre dámsku hygienu Kotex a Lidie, a tiež v Jaroměři, kde sa vyrába inkontinenčné pomôcky Depend.
Prejsť na web

CLEANING s.r.o.

Všetko pre pranie, čistenie a žehlenie Spoločnosť CLEANING ponúka už 26 rokov komplexné dodávky a služby pre prevádzky práčovní. Zabezpečujeme pre svojich zákazníkov najširší a ucelený sortiment kvalitných, spoľahlivých a cenovo dostupných výrobkov a odborných služieb a servisu.
CLEANING | komplexné dodávky a služby
• poradenstvo a návrhy na technologické vybavenie práčovní
• dodávka kompletného vybavenia práčovní, vrátane doplnkového vybavenia
• montáž zariadení, uvedenie do prevádzky, zaučenie obsluhy a údržby
• záručný a pozáručný servis na práčovnícku techniku
• zavedenie a nastavenie technologických postupov, naprogramovanie strojov, zaškolenie
• dodávka pracích prostriedkov, zosilňovačov a čistiacich prostriedkov
• dodávka spotrebného materiálu, náhradných dielov, manipulačných prostriedkov a príslušenstva

Prejsť na web

Pragoperun SK s. r. o.

V roku 2004 bola so sídlom v Bratislave založená dcérska spoločnosť Pragoperun SK s.r.o. s majoritným podielom Pragoperun spol. s r.o. so sídlom v Prahe. Zákazníci u nás nájdu komplexnú starostlivosť - od poradenstva a projektovania, cez dodávanie a montáž strojov, školenia obsluhy, údržbu a servis až po dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu spolu so zabezpečením financovania. Sme presvedčení, že len vysokou špecializáciou a individualizáciou potrieb zákazníkov sme schopní poskytovať tie najlepšie služby.
Prejsť na web

Dfy s.r.o.

Služby GDPR pre sociálne zariadenia, ambulancie a veterinárov.
Prejsť na web